Punkt informacji o rewitalizacji

Doradcy

Paweł Lipiński – lider

Wykształcenie wyższe techniczne, długoletni wolontariat w Towarzystwie Pomocy Głuchoniewidomych. Kilkuletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z sektorem NGO. Doświadczony asystent ds. reintegracji i lider społeczności lokalnych. Prywatnie – bibliofil oraz miłośnik zwierząt – głównie kotów.

Sebastian Blicharz – animator

Student fizjoterapii. Trener udzielający wsparcia rehabilitacyjnego. Doświadczony animator lokalny. Związany z Fundacją „INICJATYWA” od ok. roku. W pracy mocno skoncentrowany na tworzeniu dobrych relacji z klientem. Praca, którą wykonuje jest jego pasją. Prywatne pasjonuje się futsalem i motoryzacją.

Katarzyna Zając – animator

Z pasji i wykształcenia kosmetolog. Aktywny i zaangażowany animator lokalny w Fundacji „INICJATYWA” od 2017r. Na co dzień angażuje się w działalność społeczną. Posiada ciekawe pomysły, którymi zaraża ludzi.

Katarzyna Grolik – animator

Pedagog. Wieloletni i doświadczony pracownik sektora samorządowego i pozarządowego. Zaangażowana w prace społeczną w lokalnym hospicjum. Specjalista w dziedzinie pracy ze społecznością lokalną. Wiceprezes Fundacji „INICJATYWA”

Damian Hamerla –specjalista ds. funduszy zewnętrznych

Politolog. Wieloletni doświadczony pracownik sektora samorządowego, pozarządowego i prywatnego. Doświadczony trener i szkoleniowiec. Aktywny członek i pomysłodawca inicjatyw w sektorze NGO. Prywatnie szczęśliwy tata dwójki synów: Mikołaja i Adasia.

Jakub Janiak – specjalista ds. funduszy zewnętrznych

Etnolog. Wieloletni menadżer instytucji pomocy społecznej w sektorze samorządowym
i pozarządowym. Doradca, trener i ekspert w zakresie pozyskiwania środków ze źródeł zewnętrznych w tym zarządzania nimi i rozliczania. Prezes Fundacji „INCJATYWA”. Prywatnie muzyk – wokalista zespołu Avocado.

Barbara Baron – prawnik

Doświadczony pracownik w sektorze samorządowym. Trener i szkoleniowiec w dziedzinach praktycznego stosowania litery prawa. Otwarta na problemy ludzi – prywatnie pisze bajki do szuflady.

Łukasz Harat – architekt

Doświadczony konsultant ds. urbanistyczno – architektonicznych. Członek Zarządu Fundacji ANTYRAMA. Trener i realizator różnorakich warsztatów i projektów koncepcyjnych.

Punkt informacji o rewitalizacji » zobacz w tej kategorii:
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij