Komitet Rewitalizacji

Członkowie Komitetu Rewitalizacji

Członkowie Komitetu Rewitalizacji III kadencji

Członkowie Komitetu Rewitalizacji III kadencji

Sektor społeczny

 • Joanna Jonek - reprezentuje Fundację Alternata
  Współfundatorka, jednocześnie pełni funkcję sekretarza fundacji, która została założona w 2018 r. Od 2019 r. Fundacja realizuje projekty społeczne dofinansowane ze środków publicznych. Zajmuje się również propagowaniem idei wolontariatu.

 • Ewa Śliwoń - reprezentuje Stowarzyszenie Manufaktura

  Wiceprezeska zarządu Stowarzyszenie Manufaktura. We współpracy z Fundacją Inqubator Teatralny prowadzi Centrum Organizacji Pozarządowych - lokal w Bytomiu. Współkoordynowała organizację Festiwalu Organizacji Pozarządowych - FAJER. Jest członkinią Bytomskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, w której pełni funkcje sekretarza. Poza działalnością non-profit, prowadzi własną Kancelarię Adwokacką.

 •  Leszek Kądziela - reprezentuje Bytomską Radę Seniorów
  Członek Bytomskiej Rady Seniorów. Bierze udział w cyklicznych spotkaniach Bytomskiej Rady Seniorów.

 Sektor gospodarczy

 • Krzysztof Grzelczak - reprezentuje: KBP BWI Polska sp. z o.o. sp. k
  Prezes stowarzyszenia Bytomski Klub Pojazdów Zabytkowych. Pełnomocnik zarządu KBP BWI sp. z o.o. sp. k. Członek Komitetu Rewitalizacji Bytomia I i II kadencji. Posiada doświadczenie w zakresie opieki nad obiektami wpisanymi do rejestru zabytków nieruchomych (budynki przy ul. Wrocławskiej 58, Piekarskiej 6-12). Realizuje projekt - Zagospodarowanie przestrzeni miejskich Śródmieścia Bytomia na cele społeczno - integracyjne (Kwietniewskiego 11-15).

 • Marek Kinczyk - reprezentuje Euro Quorum sp. z o. o.

  W latach 1992-2002: wiceprezydent i prezydent Bytomia, komisarz, radny RM w Bytomiu. Członek zarządu, wiceprezes i prezes spółek prawa handlowego. Doświadczenie w zarządzaniu projektami dotyczącymi zasobów ludzkich i kapitału społecznego oraz w zakresie gospodarowania nieruchomościami w obszarze rewitalizacji.

 • Jacek Panas - reprezentuje Zakład Budynków Mieszkalnych sp. z o.o.

  Przewodniczący Zespołu Projektowego w ZBM sp. z o. o odpowiedzialny za realizację projektu „Zastąpienie materiałów azbestowych materiałami nieszkodliwymi w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych w Bytomiu oraz unieszkodliwienie wyrobów azbestowych”. Przewodniczący Zespołu Projektowego odpowiadającego za realizację czterech projektów w ramach GPR. Członek Komitetu Rewitalizacji I kadencji i II kadencji.

Sektor publiczny

 • Magdalena Górak -reprezentuje Bytomskie Mieszkania
  Od 2015 r. zatrudniona w jednostce realizującej zadania związane z rewitalizacją miasta. Od lipca 2022 r. pełni funkcję dyrektora Bytomskich Mieszkań, gdzie nadzoruje realizację 6 przedsięwzięć inwestycyjnych w obszarze rewitalizacji, dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej o łącznej wartości ponad 132 mln zł.

Komitet Rewitalizacji » zobacz w tej kategorii:
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij